Přihlášky

Tábor 2019

Právě probíhá přednostní přihlašování dětí, které s námi byly letos na táboře. Přihlašování nových dětí bude probíhat od prosince 2018.

Přihlašování probíhá formou předběžné elektronické přihlášky (rodiče letošních účastníků dostali odkaz na elektronickou přihlášku v e-mailu, pro ostatní zájemce bude přihláška spuštěna na této stránce od prosince).

  • termín tábora – 9.–23. 8. 2019 (4. turnus)
  • cena tábora nadále zůstává 3 790 Kč (cena letos nově rozdělena do dvou plateb – záloha + doplatek)

Prosíme, nezasílejte nám prozatím žádnou papírovou přihlášku, ani platbu! V kalendářním roce 2018 evidujeme pouze elektronické přihlášky, ohledně platby a odeslání závazné papírové přihlášky vás budeme informovat začátkem roku 2019.


Fotky z tábora 2018

Ke stoletému výročí Republiky byly slavnostně zveřejněny fotky z tábora 2018. Téma bylo Detektivové aneb pražské dobrodružství Sherlocka Holmese a celý příběh se odehrával v Praze roku 1918. Stáli jsme u zrodu první Československé republiky, zachránili Sherlocka Holmese, zajali zákeřného Moriartyho a mnohé další. Kdo by si o tom chtěl přečíst více, má tuto možnost zde.

Dejte nám "To se mi líbí" a sledujte nás!

Doporučujeme všem také kromě pečlivé pravidelné kontroly našich webových stránek také sledovat naše facebookové stránky, kde najdete vždy nejnovější informace nejen o (ne)naplnění kapacity tábora, ale např. i o postupu příprav našeho tábora apod. :)

Vytvořil Ondřej Vašíček
Přihlásit