Přihlášky

Tábor 2018 - kapacita naplněna

Pokyny

Pokud jste již zaslali předběžnou elektronickou přihlášku a dítě bylo přijato na tábor, zašlete nám, prosím, nyní závaznou papírovou přihlášku pro potvrzení účasti dítěte na táboře. Pokud žádáte zaměstnavatele o příspěvek, tento dokument jej obsahuje také (str. 2).

Prosíme, pročtěte si také naše organizační pokyny, kde jsou vypsány veškeré důležité informace týkající se blížícího se tábora - kdy a kam odeslat papírovou přihlášku, jak zaplatit tábor, co vše je nutné při odjezdu odevzdat a co dítku sbalit do kufru... Dokumenty, které nám budete předávat při odjezdu na tábor, jsou list účastníka tábora a posudek od lékaře. Veškeré náležitosti k nim jsou uvedeny v organizačních pokynech (viz dříve zmíněný dokument).


Sledujte nás!

Doporučujeme všem také kromě pečlivé pravidelné kontroly našich webových stránek také sledovat naše facebookové stránky a hlavně naši facebookovou událost LDT Radost Ostrava, kde najdete vždy nejnovější informace nejen o (ne)naplnění kapacity tábora, ale např. i o postupu příprav našeho tábora (a nejnověji také report z našeho výletu).


Nestihli jste to?

Kapacita tábora pro letošní rok byla již obsazena. Pokud máte zájem o tábor a nestihli jste dítko přihlásit, i přesto nám nyní zašlete elektronickou přihlášku a ozvěte se Veronice Vaškové, která má přihlášky na starosti, na telefonním čísle 731 066 778. My si Vás zaevidujeme a v případě uvolnění místa na táboře se Vám ozveme.

Vytvořil Ondřej Vašíček
Přihlásit